Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Taisyklės

Automobilių autonuomos užsakymas
Automobilį rekomenduojame užsisakyti iš anksto, taip pat būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Likus mažiau nei 24h iki autonuomos pradžios rekomenduojame rezervuoti automobilį www.autonuoma100.lt puslapyje bei susisiekti telefonu +370 61600141, kad galėtumėte atlikti skubią rezervaciją. Automobilį galite pasirinkti pagal didį ( mini klasė, ekonominė klasė, kompaktinė klasė, standartinė klasė), bet ne konkretų modelį. Pasiliekame teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą tokio pačio dydžio automobilį už Jūsų rezervacijos kainą. Minimalus autonuomos laikotarpis 24 h., nuo automobilio paėmimo pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti už nuomuojamą kainą tik tada, jei yra pranešta iš anksto. Automobilio negrąžinus ir nepranešus nurodytu laiku, kaip nurodyta sutartyje, skaičiuojamas 60 Eur mokestis už parą.

Rezervuojant automobilį reikalinga informacija:
 1. Vairuotojo vardas, pavardė.
 2. Paėmimo/grąžinimo vietą ( Pvz. Automobilio nuoma Oro uoste Vilniuje, Kaune, Palangoje, Rygoje) datą, laiką .
 3. Kontaktinis telefono numeris, bei elektroninis paštas.
 4. Iš kur atskrendate ir skrydžio numeris. 

Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, minimalus vairavimo stažas 1-eri metai, galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Vairuotojo amžius nuo 20 metų.

Autonuomos Kainos
Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą. Į kainą yra įskaičiuota: civilinės atsakomybės draudimas, Standartinis draudimas ( asmeninė atsakomybė iki 600 eur), rida 130 km / per parą, PVM. Kuro išlaidos neįskaičiuotos. Automobilis nuomai perduodamas su pilnu baku kuro. Grąžinus automobilį po nuomos su mažiau kuro yra taikomas 2,50 Eur mokestis už kiekvieną trūkstamą kuro litrą. 

Kilometražas :  į kainą įskaičiuota 130 km./ per parą, galite įsigyti neribotą kilometražą  + 1 Eur / už parą.

Autonuomos apmokėjimas ir užstatas 
Nustatytas nuomos mokestis yra sumokamas nuomos pradžioje. Mokėti galima grynais, pavedimu arba šiomis mokėjimo kortelėmis: Visa, Visa Electron, MasterCard, EuroCard, Maestro, AMEX. Užstato suma yra nuo 60 iki 600 Eur priklausomai nuo automobilio klasės ir užsakyto draudimo. Nusipirkus Super KASKO draudimą 8 Eur para užstato suma sumažėja iki 60 Eur. Grąžinus automobilį nepažeistą, tvarkingą, pilnu baku kuro, grąžinus automobilio dokumentus, užvedimo raktus, užstato suma yra grąžinama autonuomos pabaigoje.

Draudimas

Į Autonuoma100 automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas, galiojantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje. Išnuomuoto automobilio sugadinimo ar vagystės atveju, nuomininko atsakomybė yra iki 600 Eurų.. Siūlome įsigyti papildomą draudimą :  Dalinis draudimas + 5 eur./už parą, asmeninė atsakomybė iki 300 eur .Pilnas draudimas  + 8 eur./už parą, asmeninė atsakomybė iki 60 eur. Autonuomos metu įvykus eismo įvykiui draudimas galioja, pranešus ir pateikus užpildytą kelių eismo įvykio deklaraciją. Draudimas negalioja vandalizmo atveju, vairuojant apsvaigus nuo alkoholio arba psichotropinių medžiagų, pasišalinus iš auto įvykio vietos ar neužpildžius kelių eismo įvykio deklaracijos.

Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi pateikti automobilio užvedimo raktelius ir dokumentus. Automobilio padangos, ratai, stiklai, rakteliai, dokumentai, valstybiniai numeriai nėra apdrausti.
Pametus automobilio raktus, dokumentus, nepataisomai sugadinus padangą, mokama 120Eur bauda. Automobilio parkavimo išlaidas ir baudas klientas sumoka pats.

Techninė pagalba kelyje ir pakaitinis automobilis 
Automobiliams yra suteikiama techninė pagalba kelyje 24/7 Lietuvos teritorijoje. Sugedus automobiliui ar įvykus eismo įvykiui yra suteikiamas pakaitinis automobilis Lietuvos teritorijoje, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos. Pasiliekame teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio gedimo ar autoįvykio), jeigu įvykis įvyko dėl kliento kaltės.

Žalos administravimo mokestis :  Jei automobilis pakliūna į autoįvykį, taikomas 49 Eur  žąlos administravimo mokestis.

Papildomas vairuotojas
Išnuomuotą automobilį gali vairuoti tik nuomininkas. Jei automobilį nori vairuoti keli asmenys, apie tai reikia pranešti autonuomos pradžioje. Galimybė vairuoti antram asmeniui automobilį taikomas 2 Eur mokestis parai. Nuomininkas, kuris pasirašo automobilio nuomos sutartį, yra pagrindinis vairuotojas, bei mokėtojas ir pilnai atsakingas už automobilį.

Žemėlapiai
Automobiliuose yra Lietuvos žemėlapis. Papildomai siūlome išsinuomuoti GPS navigaciją  + 1 eur. / už parą.

Automobilio pristatymas / paėmimas mieste :  + 9 Eur.

Automobilio išdavimas/grąžinimas: visą parą 24/7  mūsų aikštelės ir biuras Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Vėlyva autonuoma po 22:00 val.  +9 eur .

Vienos Krypties automobilio nuoma

Vienos krypties nuoma, tai autonuoma, kai klientas išsinuomoja automobilį vienoje atstovybėje, o grąžina kitoje. Išsinuomavus automobilį Lietuvoje - palikti galima Rygoje (RIX),Taline (TLL). 

Vilnius-Kaunas                                  23,17Eur       Kaunas-Vilnius                              23,17Eur .
Vilnius-Klaipėda, Palanga(PLQ)    101,37Eur       Klaipėda, Palanga(PLQ)-Vilnius    101,37Eur
Kaunas-Klaipėda, Palanga(PLQ)  86,89Eur       Klaipėda, Palanga(PLQ)-Kaunas   86,89Eur
Vilnius, Kaunas-Ryga(RIX)           101,37Eur       Ryga(RIX)-Vilnius, Kaunas         101,37Eur
Vilnius, Kaunas-Talinas(TLL)       202,73Eur       Talinas(TLL)-Vilnius, Kaunas        202,73Eur

Eismo taisyklių pažeidimų administravimo mokestis – 10,00 EUR. Vairuotojas privalo laikytis  patvirtintų kelių eismo taisyklių. Esant kelių eismo taisyklių pažeidimui,  gauname užklausą iš Policijos ir pateikiame visus duomenis apie asmenį, kuris nurodytu laikotarpiu vairavo automobilį. Pažeidimų administravimo mokestis yra taikomas kiekvieno eismo įvykio ar parkavimosi pažeidimo administravimui.
 

Auto nuomos apribojimai

Be atskiro raštiško leidimo neleidžiama išvažiuoti už Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) teritorijos. Už savavališką išvykimą už nurodytos teritorijos ribų yra taikoma 1300 Eur bauda. Nuomuojantis automobilį ilgesniam nei 3-ijų dienų laikotarpiui bei eksplotuojant jį Lietuvos teritorijoje, rida yra neribojama. Kitais atvejais-pagal susitarimą.
Draudžiama automobiliuose vartoti alkoholinius gėrimus, psichotropines medžiagas, rūkyti, vežti gyvūnus, vežti krovinius, tempti kitus automobilius, dalyvauti sportiniuose automobilių renginiuose.