Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Taisyklės

Automobilių nuomos užsakymas
Automobilį rekomenduojame užsisakyti iš anksto, taip pat būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Likus iki autonuomos mažiau nei 24h  rekomenduojame rezervuoti automobilį www.admita.eu puslapyje bei susisiekti telefonu +370 61600141, kad galėtumėte atlikti skubią  automobilio rezervaciją. Automobilį galite pasirinkti pagal dydį, bet ne konkretų modelį. Pasiliekame teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą tokio pačio dydžio automobilį už Jūsų rezervacijos kainą. Minimalus autnuomos laikotarpis 24 h., nuo automobilio paėmimo pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti už nuomuojamą kainą tik tada, jei yra pranešta iš anksto. Automobilio negrąžinus ir nepranešus nurodytu laiku, kaip nurodyta sutartyje, skaičiuojamas 60 Eur mokestis už parą.

Rezervuojant automobilį reikalinga informacija:
 1. Vairuotojo vardas, pavardė.
 2. Paėmimo/grąžinimo data, laikas ir vieta (Vilniaus, Kauno oro uostas; Vilniaus, Kauno miestas).
 3. Kontaktinis telefono numeris, bei elektroninis paštas.
 4. Iš kur atskrendate ir skrydžio numeris. 

Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, minimalus vairavimo stažas 1-eri metai, galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Vairuotojo amžius nuo 20 metų.

Autonuomos kainos
Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą. Į kainą yra įskaičiuota: civilinės atsakomybės draudimas, PVM. Kuro išlaidos neįskaičiuotos. Automobilis perduodamas su pilnu baku kuro. Grąžinus automobilį su mažiau kuro yra taikomas 2.5 Eur mokestis už kiekvieną trūkstamą kuro litrą. 

Apmokėjimas ir užstatas
Nustatytas nuomos mokestis yra sumokamas nuomos pradžioje. Mokėti galima grynais, pavedimu arba šiomis mokėjimo kortelėmis: Visa, MasterCard (American Expess kortelių neaptarnaujame).

Užstato suma yra 300 - 600 Eur priklausomai nuo automobilio klasės. Nusipirkus Super KASKO draudimą 18 Eur para užstato suma sumažėja iki 100 Eur. Grąžinus automobilį nepažeistą, tvarkingą, pilnu baku kuro, grąžinus automobilio dokumentus, užvedimo raktus, užstato suma yra grąžinama nuomos pabaigoje.

Draudimas

Į automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas, galiojantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje. Išnuomuoto automobilio sugadinimo ar vagystės atveju, nuomininko atsakomybė yra iki 1200 Eurų.. Siūlome įsigyti papildomą Super KASKO draudimą 18 Eur para, nuomininkas gali savo atsakomybę sumažinti iki 100 Eur. Įvykus eismo įvykiui draudimas galioja, pranešus ir pateikus užpildytą kelių eismo įvykio deklaraciją. Draudimas negalioja vandalizmo atveju, vairuojant apsvaigus nuo alkoholio arba psichotropinių medžiagų, pasišalinus iš auto įvykio vietos ar neužpildžius kelių eismo įvykio deklaracijos.

Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi pateikti automobilio užvedimo raktelius ir dokumentus. Automobilio padangos, ratai, stiklai, rakteliai, dokumentai, valstybiniai numeriai nėra apdrausti.
Pametus automobilio raktus, dokumentus, nepataisomai sugadinus padangą, mokama 300 Eur bauda. Automobilio parkavimo išlaidas ir baudas klientas sumoka pats.

Techninė pagalba kelyje ir pakaitinis automobilis 
Automobiliams yra suteikiama techninė pagalba kelyje 24/7 Lietuvos teritorijoje. Sugedus automobiliui ar įvykus eismo įvykiui yra suteikiamas pakaitinis automobilis Lietuvos teritorijoje, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos. Pasiliekame teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio gedimo ar autoįvykio), jeigu įvykis įvyko dėl kliento kaltės.

Papildomas vairuotojas
Išnuomuotą automobilį gali vairuoti tik nuomininkas. Jei automobilį nori vairuoti keli asmenys, apie tai reikia pranešti nuomos pradžioje. Galimybė vairuoti antram asmeniui automobilį taikomas 4.89 Eur mokestis parai. Nuomininkas, kuris pasirašo automobilio nuomos sutartį, yra pagrindinis vairuotojas, bei mokėtojas ir pilnai atsakingas už automobilį.

Žemėlapiai
Papildomai siūlome išsinuomuoti GPS navigaciją.

Automobilio išdavimas/grąžinimas
Automobilį galima atsiimti/grąžinti: visą parą 24/7 Autonuoma mūsų parkavimosi aikštelės Vilniaus ir Kauno oro uostuose.Automobilio nuoma


Vilniaus oro uostas(VNO), Rodūnios kelias 2   8:00-22:00 val. 22:00-8:00 val. naktinis pristatymas 25 Eur. 
Kauno oro uostas(KUN), Karmėlava               8:00-22:00 val.  22:00-8:00 val. naktinis pristatymas 25 Eur.  
Kauno miestas, Savanorių pr. 255                 8:00-22:00 val.  22:00-8:00 val. naktinis pristatymas 25 Eur. 

Pristatymo mokestis į nurodytas vietas papildomai netaikomas. Papildomas mokestis taikomas, jei automobilis pristatomas ne darbo valandomis, arba automobilis užsakomas pristatyti į kliento nurodytą vietą. Mokestis taikomas pagal atskirą susitarimą.     

Vienos Krypties automobilio nuoma

Vienos krypties autonuoma, tai nuoma, kai klientas išsinuomoja automobilį vienoje atstovybėje, o grąžina kitoje. Išsinuomavus automobilį Lietuvoje - palikti galima Rygoje (RIX),Taline (TLL). 

Vilnius-Kaunas                                  48Eur      Kaunas-Vilnius                             48Eur.
Vilnius-Klaipėda, Palanga(PLQ)    115Eur       Klaipėda, Palanga(PLQ)-Vilnius    115Eur
Kaunas-Klaipėda, Palanga(PLQ)  100Eur      Klaipėda, Palanga(PLQ)-Kaunas   100Eur
Vilnius, Kaunas-Ryga(RIX)           150Eur        Ryga(RIX)-Vilnius, Kaunas         150Eur
Vilnius, Kaunas-Talinas(TLL)       250Eur      Talinas(TLL)-Vilnius, Kaunas        250Eur


Eismo taisyklių pažeidimų administravimo mokestis – 100 EUR. Vairuotojas privalo laikytis  patvirtintų kelių eismo taisyklių. Esant kelių eismo taisyklių pažeidimui,  gauname užklausą iš Policijos ir pateikiame visus duomenis apie asmenį, kuris nurodytu laikotarpiu naudojosi nuomotu automobiliu.
Pažeidimų administravimo mokestis yra taikomas kiekvieno eismo įvykio ar parkavimosi pažeidimo administravimui.

 

Apribojimai

Be atskiro raštiško leidimo neleidžiama išvažiuoti už Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) teritorijos. Už savavališką išvykimą už nurodytos teritorijos ribų yra taikoma 1300 Eur bauda. Keliaujant į Baltijos šalis yra taikomas papildomas 38 eur sienos kirtimo mokęstis, Lenkiją - 49eur. Nuomuojantis automobilį ilgesniam nei 3-ijų dienų laikotarpiui bei eksplotuojant jį Lietuvos teritorijoje, rida yra neribojama. Kitais atvejais-pagal susitarimą.
Draudžiama automobiliuose vartoti alkoholinius gėrimus, psichotropines medžiagas, rūkyti, vežti gyvūnus, vežti krovinius, tempti kitus automobilius, dalyvauti sportiniuose automobilių renginiuose.

Rezervacijos atšaukimas :

Rezervaciją galite atšaukti be jokių papildomų išlaidų.

Baigiamosios nuostatos
Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.
Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.
Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka, įskaitant, bet neapsiribojant:
Pirkėjas turi teisę prašymą/skundą dėl El. Parduotuvėje įsigytos Prekės pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402, Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt , tel. 8 5 262 67 51, faks. 8 5 279 1466, interneto svetainėje http://www.vvtat.lt/, taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos padaliniams apskrityse);
Pirkėjas turi teisę spręsti kilusį ginčą pasinaudodamas alternatyvia elektronine vartotojų ginčo sprendimo platforma (EGS), kuri yra pasiekiama tinklapyje- https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LT. Kontaktinis centras Lietuvoje – Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba – http://www.vvtat.lt/;
Pirkėjas turi teisę kreiptis į teismą Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka.